Dzień Kobiet w Klubie Senior+

„Dlaczego Bóg stworzył najpierw mężczyznę, a później kobietę ? Bo stworzenie doskonałości wymaga surowego szkicu”. (Jull Shalvis, Do szaleństwa).

Środa …8 marca bezdyskusyjnie należy do płci pięknej. Specjalnie na tę okazję w Klubie Senior + zostało zorganizowane spotkanie, by wspólnie świętować ten szczególny dzień. Na wszystkie obecne na spotkaniu Panie czekał słodki poczęstunek. Nie zabrakło również życzeń i kwiatów, które w imieniu burmistrza Miasta Radymna Mieczysława Piziurnego wręczył Przewodniczący Rady Miasta Pan Andrzej Pacek, życząc naszym seniorkom jak i wszystkim kobietom dużo uśmiechu, zdrowia i spełnienia marzeń. To jednak nie koniec niespodzianek! W sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Radymnie specjalnie dla Pań wystąpił Pan Zbigniew Poręba
i Pani Anna Brudniak-Żołnierz, którzy zaśpiewali najpiękniejsze piosenki o miłości. Występ zrobił ogromne wrażenie na obecnych Paniach, które gromkimi brawami dziękowały artystom, doceniając tym samym ich talent i zaangażowanie.